ASDE та Укргазбанк розпочинають співпрацю з метою підтримки бізнесу

Днями Асоціація експертів зі сталого розвитку (ASDE) підписала меморандум про співпрацю із державним УКРГАЗБАНКОМ. Метою даної взаємодії є підтримка представників малого та середнього бізнесу в їх розвитку та виведення української економіки на сталий рівень.

Голова АSDE Аліна Соколенко прокоментувала встановлене Меморандумом партнерство:
«Дане партнерство є ще одним показником спільних кроків в налагодженні процесів роботи бізнесу в умовах війни. Створення спрощеної системи кредитування та вигідні умови – це нове досягнення в партнерстві, що сприятиме розвитку України, підприємництва та банківської системи в цілому»

Родіон Морозов, заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ зазначає:
«Сьогодні УКРГАЗБАНК, як соціально-орієнтований банк, приділяє багато уваги представникам малого та середнього бізнесу, які постраждали під час війни. Особливими є умови для тих, чия діяльність пов’язана з впровадженням екологічних та енергоефективних проєктів, «зелених технологій», проєктів з використанням вторинної сировини, альтернативних видів енергії, збереженням навколишнього середовища тощо»
Про Фонд Сталості
Нагадаємо, АSDE запустила проєкт «Фонд Сталості», метою якого є надання бізнесу України консультації з метою швидкого відновлення після втрат під час активних бойових дій. Проєкт також включає проведення дослідження про актуальні потреби українського бізнесу.

Партнерство з ASDE в рамках проекту "Фонд сталості" допоможе спростити доступ до фінансування в УКРГАЗБАНКУ - першого банку сталого розвитку в Україні, для  представників малого та середнього бізнесу, які постраждали під час війни та були змушені перенести (релокувати) свій бізнес.


Контакти 
info.asde@org.ua
вул. Борисоглібська, 16-А
Київ, 04070
067 354 66 98
Головне
  • Про нас
  • StandWithUkraine
  • Фонд сталості
Підписатись на новини компанії