Наша мета - відновлення та розвиток бізнесу в умовах війни та післявоєнний період. Формування міжнародно орієнтованої сталої бізнес-системи в Україні, адже нові умови - це надзвичайно важкий виклик.
Голова Асоціації А.Соколенко
Підтримати бізнес через Sustainability Recovery Facility

У зв’язку з війною Росії проти України, Асоціація експертів зі сталого розвитку відкриває проєкт «Sustainability Recovery Facility».

Основним завданням SRF є збереження роботи бізнесу в Україні, особливо малого та середнього, попри військові дії, допомогти розвивати економіку країни на принципах сталого розвитку.
Sustainability Recovery Facility стане початком формування партнерської платформи для бізнесу, інвесторів та експертів з метою розвитку потенціалу, консультацій та реалізації конкретних планів як в економічній складовій, так і в соціальній та екологічній, що є основами сталого розвитку.
Сфери експертизи для SRF
1
Кризовий менеджмент
2
Оптимізація бізнес-процесів
3
HR та розвиток потенціалу
4
Кризові комунікації та PR
5
Інвестиції та гранти
Першочергові проєкти SRF:
Проєкт розвитку та підтримки потенціалу для українського бізнесу, зокрема малого та середнього у воєнний (післявоєнний) період, спрямований на стійкість бізнесу, а саме:
  • надання світовими експертами-практиками інструментів як залишатися сталим в умовах війни, знайти необхідні ресурси та відкрити нові можливості, аби відновити та перезапустити бізнес;
  • зрозуміти, як працюють екологічні, соціальні та управлінські стандарти в умовах війни та післявоєнного періоду;
  • навчання та підтримку бізнесу застосовувати новітні технології, шукати рішення в кризових умовах, залучати міжнародних експертів та партнерів;
  • створення платформи світових методологій та практик, які допоможуть українському бізнесу знайти необхідні ресурси задля відновлення, налагодження та розвитку своєї діяльності.
Підтримка наявного бізнесу в умовах війни та післявоєнного стану
Проект передбачає збір, аналіз екологічних наслідків, що спричинені війною, розробки плану коригувальних дій, та їхню реалізацію.
Проект передбачає співпрацю з профільними міжнародними експертними організаціями, державними органами влади, та іншими профільними організаціями, а також волонтерами.
Розробка стратегії екологічної безпеки у відповідності до критеріїв сталості та розробка заходів ліквідації наслідків війни
Фонд планує залучити інвестиції на бізнес, який зараз потерпає найбільше та потребує зміну діяльності внаслідок війни. Через військовий стан більшість бізнесу втратили можливість до гармонійного розвитку в своїй сфері і наразі потребує зміну діяльності. Саме пошук нових напрямів діяльності на сьогоднішній день стає ключовим питанням малого та середнього бізнесу, а для великого трансформація та оптимізація поточних бізнес процесів.

Підтримка активів та перекваліфікація бізнесу
Залучені експерти:
Партнери проєкту:
Стати учасником проєкту
Контакти 
info.asde@org.ua
вул. Борисоглібська, 16-А
Київ, 04070
067 354 66 98
Головне
  • Про нас
  • StandWithUkraine
  • Фонд сталості
Підписатись на новини компанії