ІІ Міжнародний форум сталого розвитку: як державні регулятори можуть забезпечити відновлення малого та середнього бізнесу.

6 жовтня 2022 року відбувся другий Міжнародний форум сталого розвитку в Україні.
В рамках першої панелі обговорили про те, як державні регулятори можуть забезпечити відновлення малого та середнього бізнесу. 
Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Євген Федоренко підкреслив:
«На сьогодні ми маємо створювати умови для побудови сталої економіки для бізнесу. Україна вже почала те, до чого має йти кожен — сталий розвиток та відновлення країни. Ми вже перебуваємо на шляху відновлення на принципах європейської сталості, європейських цінностях. Це все показує, що ми готові стати повноправними членами ЄС»
Лоран Дюпуш, генеральний директор та регіональний менеджер BNP Paribas в Україні та голова правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group додав:
“За моїми спостереженнями, український бізнес все більше і більше орієнтований на ESG підходи. Проте варто казати, що цей процес має бути безперервний, бізнес та держава мають постійно покращувати свої підходити, включно із прозорістю в роботі, посилювати власний персонал, будувати стійкість у роботі»

Взаємодія держави і бізнесу. Бізнес та держава – це суб’єкти, які не можуть жити один без одного. Держава, в якій не працює бізнес, не працює економіка – утопія. Аналогічно, бізнес – без держави, без державного регулювання, це – анархія. І наше завдання як народних депутатів України забезпечити повноцінне функціонування таких відносин на принципах відкритості, об’єктивності, транспарентності і, звісно, відповідальності. Про це говорила Олена Волошина, голова Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні та Арсен Макарчук, голова Департаменту стратегії та розвитку Національного банку України.

Очільник команди, координатор групи проєктів з енергетики та охорони довкілля програми розвитку ООН (ПРООН) Олександр Сущенко зазначив:
“Ми вже допомагаємо зі складанням необхідних угод для бізнесу. Також ми готові надавати відповідне фінансування для їхньої діяльності в умовах війни. ПРООН може стати відповідним та потрібним гарантом. Крім того, для українського бізнесу та держави в цілому перевагою є те, що Європейський союз з кожним кроком стає нашим найбільшим партнером”

Всі виступи спікерів доступні в трансляції тут:

https://www.facebook.com/ASDEcommunity/videos/3184839161733804


Дякуємо модератору панелі Андрію Длігачу, засновнику та голові Advanter Group, бізнес-стратегу.


Нагадаємо, організаторами форуму були: Асоціація експертів зі сталого розвитку, Ukrsibbank BNP Paribas Group, Організація Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО).Контакти 
info.asde@org.ua
вул. Борисоглібська, 16-А
Київ, 04070
067 354 66 98
Головне
  • Про нас
  • StandWithUkraine
  • Фонд сталості
Підписатись на новини компанії