ASDE та Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України розпочинають роботу у векторі державних реформ та міжнародної взаємодії

15 червня 2022 Асоціація експертів зі сталого розвитку підписала меморандум про співпрацю зі Спілкою підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України.

Голова АSDE Аліна Соколенко коментує:
«Ми вже готові шукати рішення через формування стратегій та програм розвитку для органів державної влади та місцевого самоврядування. Не менш важливим є робота із нормативно-правовими актами у сфері економіки. Спільно із партнерами ми будемо працювати над пропозиціями до законодавства задля їхньої зміни, надавати експертну допомогу бізнесу та налагоджувати взаємодію із міжнародними партнерами»

Меморандум визначає роботу у наступних ключових сферах:
Стратегія розвитку бізнесу
Системи менеджменту відповідно до міжнародних стандартів
 Адаптація до зміни клімату
Цифровізація
Бізнес-моделі ESG
Управління репутацією
Доступ до зеленого фінансування
PR та комунікації
Сталі ланцюги постачання

Генеральний директор спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України Биковець Вячеслав зазначив:
«Спілка націлена на захист законних, соціальних, економічних та інших інтересів  бізнесу. Ми працюємо над становленням, розвитком і налагодженням співробітництва малих, середніх і приватизованих підприємств. В умовах війни ми не втрачаємо фокус на законодавчому, міжнародному рівнях, формуванні сталого розвитку бізнесу та держави. Наша спільна задача є протидія агресору на різних фронтах, в тому числі й в сфері економіки»
Про Sustainability Recovery Facility
Нагадаємо, АSDE запустила проєкт «Sustainability Recovery Facility», метою якого є надання бізнесу України консультації з метою швидкого відновлення після втрат під час активних бойових дій. Проєкт також включає проведення дослідження про актуальні потреби українського бізнесу.


Контакти 
info.asde@org.ua
вул. Борисоглібська, 16-А
Київ, 04070
067 354 66 98
Головне
  • Про нас
  • StandWithUkraine
  • Фонд сталості
Підписатись на новини компанії