Незалежна громадська організація, створена у травні 2020 року з метою формування культури стійкості в суспільстві через: адвокацію, навчання, міжнародне співробітництво та якісну взаємодію бізнесу та державного сектору. ASDE формує стійку екосистему партнерства шляхом реалізації проектів, ініціатив, поширення досвіду та знань. Завдяки спільним цінностям, обміну досвідом та взаємній підтримці спільноти ми реалізуємо наш потенціал в формуванні зеленої економіки та стійкого громадянського суспільства.

Асоціація експертів зі сталого розвитку

Створення міжнародної профільної спільноти однодумців та практиків сталого розвитку задля формування громадянського суспільства на принципах сталості.
ASDE - потужний осередок сталості в країнах Східної Європи та Центральної Азії.
Ми прагнемо допомогти суспільству розвинути чітке розуміння принципів сталого розвитку та побачити можливості для майбутнього.

Завдяки спільним цінностям, обміну досвідом та взаємопідтримці нашого ком’юніті, ми реалізовуємо колективний потенціал для формування сталого середовища.
Наша діяльність зосереджена у трьох напрямах:
сталий розвиток
екологічний
соціальний
економічний
Свою місію ми виконуємо через колаборацію, реалізацію проектів та ініціатив, поширення досвіду та знань про сталий розвиток.
Цінності
1
Взаємодопомога і підтримка
Кожен із членів ASDE відкритий до діалогу і вирішення питань, що стосуються основних напрямів діяльності.
2
Професіоналізм
Бути експертом ASDE означає володіти необхідними знаннями, навичками і кваліфікаціями, що безпосередньо допомагають досягати цілей.
3
Відкритість та прозорість
ASDE - відкрита до пропозицій і співпраці організація. Ми розкриваємо інформацію про нашу діяльність та зівтуємо про проєкти з моменту їхнього зародження, і до завершення.
4
Відповідальність
ASDE відповідально ставиться до прийнятих на себе зобов’язань. Ми дотримуємось стратегії та доводимо до кінця розпочату справу.
5
Сталий розвиток
Наша діяльність заснована на принципі збалансованості між задоволенням сучасних потреб суспільства і захистом інтересів майбутніх поколінь.
Наша команда
Аліна Соколенко
Вікторія Кириченко
Марина Соботюк
Оксана Купер
Голова ASDE
PR та GR
В Україні ще пару років тому питання сталого розвитку розглядалися як тренд. Сьогодні ж це елемент основної фінансової стратегії та прийняття інвестиційних рішень для розвитку компаній
Асистентка проектів
Експертиза має значення у всьому. Якщо до реалізації будь-якого проєкту долучені експерти - це ключ до успіху
Проектна та ком’юніті менеджерка
Найбільша цінність проектів - це люди
В кожній важкій темі має бути свій комунікаційник, який вміє «перекласти» складну експерту мову на зрозумілу для пересічного громадянина
Наш звичний світ змінюється з величезною швидкістю і питання сталого розвитку - те, що забезпечує наше завтра. Головне - обрати правильний шлях у це наше "завтра".
Стратегічний розвиток та проєктний менеджмент
Аліна Соколенко
Голова ASDE
В Україні ще пару років тому питання сталого розвитку розглядалися як тренд. Сьогодні ж це елемент основної фінансової стратегії та прийняття інвестиційних рішень для розвитку компаній.
Вікторія Кириченко
Проектна та ком’юніті менеджерка
Експертиза має значення у всьому. Якщо до реалізації будь-якого проєкту долучені експерти - це ключ до успіху.
Марина Соботюк
PR та GR
В кожній важкій темі має бути свій комунікаційник, який вміє «перекласти» складну експерту мову на зрозумілу для пересічного громадянина.
Оксана Купер
Стратегічний розвиток та проєктний менеджмент
Наш звичний світ змінюється з величезною швидкістю і питання сталого розвитку - те, що забезпечує наше завтра. Головне - обрати правильний шлях у це наше "завтра".
Контакти 
info.asde@org.ua
вул. Борисоглібська, 16-А
Київ, 04070
067 354 66 98
Головне
  • Про нас
  • StandWithUkraine
  • Фонд сталості
Підписатись на новини компанії