Швидке реагування та допомога українцям:

як об’єдналася влада, бізнес та громадськість

Аліна Соколенко, голова Асоціації, взяла участь у прес-конференції із проблеми міжнародної допомоги українцям та національному бізнесу. Захід влаштували спільно медійна платформа «Укрінформ» та Міжнародний штаб допомоги українцям, очільницею якого є Ганна Крисюк. 
Учасники заходу
Більше того, у прес-конференції взяли участь Геннадій Чижиков - президент Торгово-промислової палати України; Марія Мезенцева - народна депутатка України, голова Постійної делегації ВРУ у ПАРЄ; Оксана Шоорлеммер - координатор МШДУ в Німеччині, членкиня ради німецько-українського товариства «Січ» (м.Шверін); Микола Жаров - координатор МШДУ в Люксембурзі; Вероніка Марчук - координатор МШДУ в Польщі, голова правління ТПУ – «Товариство друзів України» у Варшаві; Александр Петров - координатор МШДУ в Латвії.
Про що говорили
Під час заходу були представлені результати допомоги українцям від МШДУ та презентовані проєкти, які допоможуть бізнесу відновитися. Зокрема, Фонд сталого розвитку - консультаційний проєкт для бізнесу, який допоможе переформатувати і адаптувати бізнес працювати в умовах війни та післявоєнний час.

"Сьогодні дуже важко думати про майбутнє, але все ж про нього думати слід, особливо у розрізі зеленого. Наша Асоціація стала маленьким осередком сталості, де залучені експерти із всього світу. У цей період до нас приєднались діячі із Штатів, Великобританії, зокрема Шотландії, Нідерландів та Німеччини. Ми підтримуємо бізyес та допомагаємо побачити можливості. Ми віримо, що за кожною чорною полосою йде біла, а тому ми наполягаємо дbвитися ширше та шукати можливості.

Таким чином на сьогодні Асоціація ініціювала два основних напрями. Перший стосується Фонду Сталості, який зосереджений на кооперації бізнесу, інвестицій та експертизи, зосереджений на тому, щоб підтримати наявний бізнес у питаннях, що виникли. Окрім цього, ми направили наші зусилля і на інший бік, що стосується нарахування збитків, завданих навколишньому середовищу. Сьогодні проводиться масштабна робота щодо визначення методології обрахунків цих збитків. Важливо, щоб вона була визнана міжнародною спільнотою і ми змогли відстояти кожку копійчину із цих обрахунків."

Слідуйте за нашими оновленнями, далі – більше!
Контакти 
info.asde@org.ua
вул. Борисоглібська, 16-А
Київ, 04070
067 354 66 98
Головне
  • Про нас
  • StandWithUkraine
  • Фонд сталості
Підписатись на новини компанії