Нові експерти у команді Асоціації експертів із сталого розвитку

Навіть у період воєнного часу Асоціація експертів із сталого розвитку продовжує розвиватися, поширювати свій вплив та залучати нових учасників. Зокрема, за березень та квітень команда збільшилася на чотири експерти
Ганна Мелеганич - Експертка у сфері комунікацій

Регіональний лідер порозуміння Програми розвитку ООН в Україні, регіональна комунцікаціна координаторка Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» в Ужгороді, Директорка Центру сталого розвитку Ужгородського національного університету.

У минулому: 2015-2018 - координаторка Освітньої мережі сприяння сталому місцевому розвитку в Україні в проєкті МРГ за підтримки ПРООН та ЄС, 2016 р. - обласна координаторка освітнього проекту «Відкривай Україну», 2017 р. - експертка ГО «Карпатська фундація» (Карпатський фонд), 2020 р. – експертка проєктів на проведення фундаментальних/прикладних досліджень в ДВНЗ «УжНУ», 2017-2018 р. - тренерка І та ІІ Всеукраїнської школи публічної політики і адміністрування (м.Вінниця), 2020-2021 рр. – регіональна координаторка ініціативи «Озеленення України», «Озеленення планети» в Закарпатській області, 2021 р. – експертка проєкту «Міста в розширеному європейському просторі: Спільний розвиток спроможності державних установ шляхом словацько-українського транскордонного співробітництва та покращення доброчесності у суспільних справах (ЦСЄС)» в рамках проєкту «Транскордонне співробітництво / належне управління, підзвітні установи, прозорість» програми Міністерства інвестицій, регіонального розвитку та інформатизації Словацької Республіки, 2021 р. – фасилітаторка проєкту Міжнародної організація з міграції в рамках проєкту «Долучайся, взаємодій, створюй: молодь за розвиток згуртованих і сталих громад»

Ела Валенсуела - Експертка із зеленого маркетингу

Ела є співзасновником і головним директором зі стратегії та трансформації "Inteleum", високоспеціалізованої консалтингової компанії нафтогазової сфери у США. Пані Ела зосереджується на стійкості, ESG, зеленому маркетингу та відносинах з інвесторами. Маючи більш ніж 10-річний різноманітний досвід роботи в США, Ела є визнаним лідером, відзначеним нагородами підприємцем і рушієм стійкого розвитку у зусиллях із зеленого у нафтогазовій промисловості.


Ела отримала численні нагороди та визнання за успішність у бізнесі, у тому числі премію «Business Woman of the Year Award» 2021 року. Крім того, Ела є відданим громадським лідером і філантропом. Її робота в галузі різноманітності та інклюзії отримала велике визнання.


Ела отримала ступінь бакалавра з економіки та отримала ступінь MBA в Техаському Уесліанському університеті в 2011 році. Крім того, вона закінчила курси післядипломної роботи зі стратегічного планування в Гарвардському університеті та має сертифікат онлайн-викладання від Університету штату Пенсильванія.


Генрі Лопес

Доктор Генрі Лопес є досвідченим бізнес-керівником та генеральним директором Inteleum з більш ніж 20-річним досвідом роботи у нафтогазовій промисловості США. У 2019 році доктор Лопес заснував Inteleum, компанію, що займається стабільністю нафти та газу та трансформацією ESG, що базується у Форт-Верті, штат Техас.


Генрі визнаний лідером стійкого розвитку у нафтогазовій промисловості, який очолює рух за перехід у зелену енергетику. Раніше доктор Лопес провів п'ять років у Pioneer Natural Resources, керуючи гучними проектами. Генрі також працював у світових компаніях, таких як Shell. Генрі має ступінь Ph.D. та магістр наук у галузі нафтової інженерії та бакалавра наук у галузі машинобудування.


Маргарет Г. Уолш


Маргарет Г. Уолш є директором і засновником Global Initiatives & Solutions Ltd. (GIS). GIS — це зареєстрована в Единбурзі шотландська компанія, унікальність якої полягає у гібридності між бізнес-консультантом та міждисциплінарним аналітичним центром.


Маргарет є міждисциплінарним фахівцем із освітою у галузі політології, економіки та права з сильними аналітичними та комунікативними навичками та досвідом роботи з державними установами та міжнародними установами. Понад 30 років вона працювала у сфері міжнародного бізнес-консалтингу, консультувала та розробляла стійкі рішення для бізнесу по всьому світу. Її робота зараз зосереджена на складних сценаріях потенційної загрози, пов’язаних із політичними, економічними, фінансовими та особистими ризиками, які є результатом непередбачуваності ситуацій, окремих людей та геополітичних змін влади. Вона є експертом з питань національної безпеки, управління геополітичними та економічними ризиками, безпеки бізнесу, швидкого міждисциплінарного аналізу та прийняття рішень, необхідних у критичних ситуаціях управління та реагування. Хоча багаторічні зв’язки Маргарет зі світовими експертами є винятковими, вона є пристрасним прихильником різноманітності та інклюзивності та завжди прагне спілкуватися з людьми на всіх рівнях та з будь-якого походження в прагненні до досконалості в освіті та бізнесі.


Асоціація залучає нових експертів, щоб допомогти українському бізнесу впоратися з кризовими обставинами війни та розвивати сферу сталості у нашій країні.
Контакти 
info.asde@org.ua
вул. Борисоглібська, 16-А
Київ, 04070
067 354 66 98
Головне
  • Про нас
  • StandWithUkraine
  • Фонд сталості
Підписатись на новини компанії