Наглядова рада ASDE була сформована у грудні 2021 року для координації вектора розвитку організації, її просування та репутації.
Пріоритети підтримки Наглядової ради щодо діяльності Асоціації на 2022 рік:

  • фокус на сфери, що мають найбільший вплив та потенціал для сталого розвитку;
  • реалізація нішових стійких ініціатив;
  • екологічні зміни на міжнародному рівні та кооперація з державними органами влади;
  • освітня діяльність з університетами, спільні освітні програми;
  • представництва міжнародних ініціатив в Україні, наприклад ініціатива управління кліматичними змінами.
Наглядова рада ASDE
Олена Маслюківська
Голова Наглядової ради ASDE
Незалежна членкиня
Аліна Соколенко
Членкиня Наглядової ради ASDE
Даріуш Едвард Празек
Незалежний член Наглядової ради ASDE
Ірина Папуша
Незалежна членкиня Наглядової ради ASDE
Наглядова рада є дорадчим органом Організації. Її члени здійснюють свою діяльність на громадських засадах, і обираються рішенням Загальних зборів строком на три роки з можливістю продовження строку.

Ірина Папуша

Ірина Папуша закінчила Київський національний економічний університет та отримала ступінь доктора економічних наук, навчалася в Інституті Аспена, пройшла навчання за програмою управління радами в UCGA-INSEAD та програмою корпоративних директорів в UCGI.


Вона має 20-річний досвід роботи на керівних посадах на ринках FMCG та B2B та 6-річний досвід у сфері корпоративного управління. Ірина має великий досвід у сфері корпоративного управління, розробки бізнес-стратегій, побудови ефективних систем управління та корпоративної культури, взаємодії з державними та неурядовими організаціями. Будучи радницею Міністра економічного розвитку і торгівлі України, вона виконувала проект EasyBusiness.


Ірина Папуша є членкинею Наглядової та Консультативної рад українських та європейських компаній. Вона є головою наглядової ради «Нової пошти», членкинею правління Української академії корпоративного управління та голландського фонду OpenDoorUkraine.NL, представницею Торгово-промислової палати України в Нідерландах.


Також Пані Папуша є членкинею Професійної асоціації корпоративного управління, Національного реєстру корпоративних директорів, Бельгійського інституту директорів GUBERNA, ecoDa та Aspen Institute Kyiv.

Олена Маслюківська 

Олена Маслюківська є національною координаторкою програми EU4Environment в Україні та доценткою кафедри екології Національного університету «Києво-Могилянська академія» в Києві, Україна.

Пані Маслюківська має понад 20 років професійного досвіду в галузі досліджень та аналізу політики, пов’язаної з навколишнім середовищем та сталістю, 14 років виконання консультаційних проектів на замовлення міжнародних організацій в Україні та за кордоном, 11 років досвіду керівництва проектами, які фінансуються донорами (ПРООН, Global Affairs Canada, USAID, DEFRA).

Вона має ступінь доктора економічних наук (управління природними ресурсами та охорона навколишнього середовища) та магістра з екологічного менеджменту в Єльській школі навколишнього середовища (США).

Даріуш Празек

Даріуш Празек є доктором екології, членом Консультативної ради Організації Об’єднаних Націй з кругової економіки, незалежним експертом з фінансування розвитку IDB Invest та міжнародним експертом з питань навколишнього середовища, соціальної сфери та управління.

Він має значний досвід у керуванні програмою сталого розвитку в рамках міжнародної фінансової установи, та у впровадженні кругової економіки. Пан Празек є Членом Консультативної ради Організації Об'єднаних Націй з кругової економіки.

Даріуш Празек також має великий досвід ефективного практичного підходу до оцінки проектів і вирішення проблем відповідно до найкращих міжнародних практик на основі 27 років практичної участі в понад 4000 проектах у всіх галузях промисловості, таких як видобувна промисловість, виробництво та послуги, транспорт, енергетика, муніципальна інфраструктура та фінансові операції.

Він є колишнім директором Департаменту операцій з навколишнього середовища та сталого розвитку Європейського банку реконструкції та розвитку.


Аліна Соколенко

Аліна Соколенко є міжнародною експерткою зі сталого розвитку з освітою за спеціальністю «Бізнес-адміністрування» та ступенем магістра з екологічних наук та сталих фінансів.

Вона має 15-річний досвід у сфері сталого розвитку та екологічних інвестицій і активно співпрацює з міжнародними банками розвитку. Окрім того, пані Соколенко обіймала керівні посади в сфері сталих фінансів та була керівницею групи Базельської конвенції в Міністерстві екології та природних ресурсів України.

Аліна Соколенко є засновницею та CEO міжнародного консалтингу з питань сталого розвитку - AVgroup, а також співзасновницею і Головою ASDE.

Наша організація об’єднує провідних українських та міжнародних практиків зі сфери сталого розвитку, що мають вагомий досвід імплементації проектів у різних секторах економіки на принципах сталості та відповідального інвестування.
Контакти 
info.asde@org.ua
вул. Борисоглібська, 16-А
Київ, 04070
067 354 66 98
Головне
  • Про нас
  • StandWithUkraine
  • Фонд сталості
Підписатись на новини компанії