Меморандум: Шотландська організація долучається до експертизи у сфері сталості України

7 квітня 2022 Aсоціація підписала Меморандум про співпрацю із Шотландською громадською організацією “Global Initiatives & Solutions”, яка у своїй діяльності використовує унікальний підхід до галузі консультацій та функцій аналітичного центру.

Мета співпраці
Відновлення бізнесу в умовах війни та у післявоєнний час. 

Коментує Голова GIS Маргарет Уолш
«Наші інструменти відновлення, які ми пропонуємо у співпраця з Асоціацією - це підтримка бізнес-менеджерів з боку світових практиків. Ми можемо надати бізнес-інструменти щодо того, як залишатися стійким у часи війни, як знайти необхідні ресурси та визначити нові можливості»

У свою чергу Голова Асоціації експертів зі сталого розвитку Аліна Соколенко зазначила:

"Зараз у нашому експертному середовищі ми спостерігаємо за ситуацією всередині країни і розуміємо, що потрібно швидко інтегрувати гнучкі технології зі стійким середовищем, які застосовуються в усіх аспектах бізнесу, освіти та життя у всьому світі. Партнери з GIS підтримують перехід до екологічних рішень, заснованих на технології із використанням найновіших аналізу даних і бізнес-аналітики. Нам якраз і не вистачає таких аналізів та експертності у цьому, щоб вивести бізнес із кризи".
ASDE та GIS домовилися про наступні напрями співпраці,
які становлять спільний інтерес:
1
Створення регіональної стійкої бізнес-екосистеми, що відповідає найкращим міжнародним практикам для державного та приватного секторів.

2
Заповнення інформаційних прогалин у країнах Європи та Центральної Азії щодо найкращих методів сталого розвитку та ESG, пристосованих до регіональних потреб.

Нагадаємо, що Асоціація готує проєкт «Фонд сталості», де ми плануємо залучити найкращих експертів для надання консультацій малому та середньому бізнесу із проблем пошуку ресурсів в умовах війни та сталості.
Контакти 
info.asde@org.ua
вул. Борисоглібська, 16-А
Київ, 04070
067 354 66 98
Головне
  • Про нас
  • StandWithUkraine
  • Фонд сталості
Підписатись на новини компанії