Яніна Ольховська
Директор із питань комунікацій, КСВ і залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.
Яніна як активний амбасадор у напрямі позитивного банківського обслуговування відіграє ключову роль у побудові функції КСВ банку відповідно до глобальної бізнес-політики BNP Paribas та ЄБРР (головні акціонери UKRSIBBANK) зі сталого розвитку та контролю взаємодії в особливо важливих для екології питаннях. До них належить відмова працювати з компаніями-виробниками хімічних добрив, компаніями, які використовують вугілля для електроенергії, тютюновими компаніями тощо.
Яніна співпрацює з усіма бізнес-напрямками та лініями підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group з тим, щоб визначити та реалізувати стратегію компанії у сфері комунікацій та позитивного банківського обслуговування. Ця стратегія пов'язана з ключовими напрямками для майбутнього нашого суспільства: економічним зростанням, екологією та переходом до альтернативних джерел енергії; соціальною інтеграцією та регіональним розвитком; різноманітністю та дотриманням прав людини.
Під її керівництвом UKRSIBBANK почав впроваджувати проекти, спрямовані на 17 цілей ООН у сфері сталого розвитку, 4 з яких визнані пріоритетними для банку.
Перша мета – запобігання змінам клімату. У цьому напрямку у 2019 році банк впровадив Зелену політику і відмовився від одноразового пластику. У 2021 році банк на правах ексклюзивного партнера в Україні приєднався до глобальної ініціативи Mastercard Priceless Planet Coalition з висадки 100 млн. дерев у стратегічно важливих для планети лісах, у тому числі в Австралії, Кенії та Бразилії.
По-друге, підтримка підприємців. Яніна виступила ініціатором програми «Жінки у бізнесі» для сприяння розвитку жінок-підприємців. Вона також є постійним учасником великих проектів підтримки жінок в Україні. Завдяки ініціативі Янини UKRSIBBANK приєднався до «Декларації з рівноправності статей та запобігання домашньому насильству» в рамках реалізації цілей ООН у сфері сталого розвитку № 5 – «Гендерна рівність» та № 8 – «Забезпечення гідної роботи та економічного зростання».
По-третє, це підтримка молоді. В рамках цієї мети Яніна ініціювала надання підтримки Європейської математичної олімпіади для дівчат, технологічну актуалізацію «Програми юного банкіра» та багато іншого.
І по-четверте, це питання місцевих екосистем. У цьому напрямі банк підтримує різноманітні місцеві проекти та прагне покращити соціальне та культурне середовище. Під час пандемії Ковід-19 Яніна виступила з ініціативою надання підтримки лікарям по всій Україні. Як підсумок, у рамках проведення конкурсу кейсів КСВ 2020 банк виборов перше місце у напрямку «Мета сталого розвитку №3 — Міцне здоров'я та благополуччя» від Центру з розвитку КСВ в Україні.
Олена Криворучкіна
Народна депутатка України, Заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.
У 2019 році була обрана народним депутатом України. Враховуючи її науковий та професійний досвід, їй було запропоновано зайняти посаду Заступниці голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування.
З перших днів своїй роботи у парламенті пані Криворучкіна почала впроваджувати реформу екологічної політики держави. Одним із напрямків реформи стало суттєве оновлення законодавчої бази, завдяки чому питання захисту довкілля зазнало докорінних змін.
З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну за ініціативи пані Криворучкіної був створений Оперативний штаб при Державній екологічній інспекції України з фіксації еко-збитків, завданих внаслідок бойових дії. Сама Криворучкіна стала головним координатором Штабу.
Експертною групою Оперативного штабу розробляються нові методики розрахованих збитків довкіллю, на які буде спиратися Україна для підрахунку завданої шкоди. Нові методики будуть відповідати усім міжнародним стандартам та дозволять в подальшому використовувати зібрану доказову базу еко-злочинів у міжнародних судах для притягнення країни-агресора до відповідальності та отримання репарацій за шкоду, завдану навколишньому прородньому середовищу.
Олена Криворучкіна закінчила Криворізький державний педагогічний університет за спеціальністю «Біологія» з додатковою спеціальністю «Хімія» та Криворізький економічний інститут КНЕУ імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «Економіка підприємства». У 1996 році Олена Криворучкіна почала працювати асистентом у Криворізькому економічному інституті та пройшла шлях до доцента КЕІ КНЕУ імені Вадима Гетьмана. З початку кар'єри вивчала екологічні проблеми Кривого Рогу, за результатами цих досліджень у 2004 році захистила кандидатську дисертацію. Обґрунтувала практичні механізми оздоровлення регіону з критичним станом навколишнього середовища. Автор більш ніж 70 наукових праць, серед яких наукові статті, монографії, підручники.
Катерина Чечуліна
Кваліфікований юридичний радник CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang Ukraine.
Маючи великий досвід у міжнародній банківській справі та фінансах, Катерина працює над резонансним транскордонним фінансуванням в Україні та регіоні ЦСЄ/СНД. Консультує з усіх аспектів правочинів, що регулюються українським та іноземним правом, включно зі складним структуруванням транзакцій. Катерина керує великими транскордонними фінансовими операціями та має досвід роботи як для кредиторів, так і для позичальників. Катерина приділяє особливу увагу екологічним фінансам та інвестиціям.
Вона має значний досвід роботи в секторах, пов’язаних із зеленим фінансуванням, таких як відновлювані джерела енергії, фонди ESG, екологічне фінансування нерухомості та інфраструктурні угоди, включаючи екологічні облігації та облігації, пов’язані зі стійким розвитком. Катерина розповідає про дотримання ESG, екологічний і сталий розвиток, а також пов’язані з цим юридичні та комерційні наслідки. Її останній досвід включає консультування спільного підприємства (між Air Products і ArcelorMittal) щодо 116 фінансування від ЄБРР для розробки, будівництва та експлуатації найсучаснішої установки поділу повітря (ASU); EuroCape щодо фінансування проекту ВЕС потужністю 500 МВт від міжнародних фінансистів, включаючи міжнародні фінансові організації, із залученням страхування від OPIC.
Досвід Катерини включає торгове, експортне та товарне фінансування, кредитне фінансування, синдиковане та корпоративне фінансування та проектне фінансування в різних секторах, включаючи енергетику, агробізнес та інфраструктуру. Вона також надає консультації з питань муніципальних фінансів, злиттів і поглинань у фінансовому секторі, питань банківського регулювання, транскордонної реструктуризації боргу та банкрутства, проблемних кредитів, державно-приватних партнерів, страхування, усіх видів фінансових послуг, муніципальних фінансів, а також з питань нерухомості, загального корпоративного та комерційного права питання. Раніше вона працювала у двох великих українських банках, консультуючи з усіх аспектів їх діяльності.
Валентин Гвоздій
Оксана Кисіль
Даріуш Празек
Євгеній Федоренко
Олександр Домбровський
Марта Трофімова
Менеджер із сталого розвитку компанії KERNEL, провідного світового виробника та експортера соняшникової олії.
На своїй посаді Марта відповідає за управління корпоративною функцією ESG і планом денного управління кліматом, працюючи над забезпеченням ефективної інтеграції в бізнес-операції компанії. Вона в першу чергу зосереджується на розвитку бізнес-можливостей, пов’язаних із декарбонізацією. Марта має ступінь магістра екологічної політики Кембриджського університету та акредитована як спостерігач від громадянського суспільства на міжнародних кліматичних переговорах.
Андрій Бублик
Андрій Бублик понад 20 років працює у сферах зв’язків з громадськістю та сталого розвитку. Також займає посади заступника голови Української пакувально-екологічної коаліції - УКРПЕК, співголови Комітету сталого розвитку Американської торговельної палати в Україні
Назар Купибіда
Руслан Биковець
Арсен Макарчук
Директор Департаменту стратегії та розвитку Національного банку України з вересня 2020 року.
Ігор Олехов
Ігор є співголовою Банківсько-фінансового комітету Американської торговельної палати. Довідники Chambers Europe, Legal 500 та Best Lawyers рекомендують його як юриста за його багатий досвід виконання завдань, пов’язаних із регуляторними питаннями у банківській сфері, та супроводу M&A трансакцій у секторі банківських послуг. Клієнти відзначають його “дивовижні технічні навички та відмінні відносини з
Джерон Кеттінг
Джерон Кеттінг є засновником www.thelighthousegroup.com, групи компаній, яка займається послугами B2B і продажем промислових компонентів у Східній Європі та Центральній Азії з 1994 року. Левова частка бізнесу групи була на російському ринку, але з початком війни російські бізнес-інтереси були припинені.
Через тиждень після початку повномасштабного вторгнення Джерон заснував www.lifeline-ukraine.org – гуманітарну ініціативу, яка привносить бізнес-підхід до безоплатної гуманітарної допомоги. Окрім 3 мільйонів євро гуманітарних поставок у важкодоступні райони України, LifeLine Україна також підтримує українські МСП, що належать жінкам, мікрофінансуванням, постачанням обладнання, доступом до ринку ЄС та наставництвом для бізнесу. Перші 5 проектів знаходяться на стадії розробки, і кількість нових проектів продовжує зростати.
Валері Еймар
Вона захоплена дослідженням і використанням інновацій у фінансах і технологіях і вірить, що, поєднуючи ці інновації з останніми розробками в сфері КСВ, ми можемо позитивно вплинути на суспільство в усіх регіонах BNP Paribas Group.
Протягом останніх 30 років вона працювала над новими рішеннями, щоб допомогти клієнтам та партнерам досягти своїх фінансових цілей. Виконуючи обов’язки керівника напрямку залучення, інновацій та цифрових технологій у BNP Paribas International Retail Banking, вона запустила лабораторію інновацій IRB, а також стратегію залучення компаній IRB та скоординувала комунікації за участю всіх банків IRB.
Сьогодні, як керівник відділу взаємодії з компаніями BNP Paribas Retail Banking, вона пишається тим, що використовує свої навички та досвід, щоб шукати та розробляти рішення, які не лише обслуговують клієнтів, але й сприяють досягненню 17 Цілей розвитку ООН та більш справедливий та стійкий світ.
Стефан Томае
Парламентський секретар парламентської групи FDP у німецькому Бундестазі
1988-1994 Вивчав історію та право в Мюнхенському університеті, отримавши ступінь магістра історії та склавши перший державний іспит з права.
1995-1997 Пройшов обов’язковий період практичної юридичної підготовки в регіональному суді Кемптена, прокуратурі Кемптена, Німецькому університеті адміністративних наук у Шпаєрі та Індійсько-німецькій торгово-промисловій палаті, Мумбаї. Здала другий державний іспит з права
З 1998 року практикує як адвокат у Кемптені.
2009-2013 рр. Депутат німецького Бундестагу 17-го виборчого терміну Член Комітету з правових питань та Комітету з питань бюджету.
2017-2021 Депутат німецького Бундестагу 19-го виборчого терміну. Заступник голови парламентської групи FDP у німецькому Бундестазі. Керівник Робочої групи ІІІ «Незалежність у всіх життєвих ситуаціях (внутрішні справи, правові справи, спорт, петиції, контроль за виборами, імунітет і правила процедури)»
Тетяна Герлінг
Зараз пані Герлінг працює старшим експертом зі сталого розвитку в European development finance institution. Вона спеціалізується на екологічних, соціальних ризиках і ризиках для прав людини, пов'язаних з інвестиційними проектами в Східній Європі, Африці та Азії.
Раніше пані Герлінг керувала програмами сталого бізнесу в одній із найбільших міжнародних природоохоронних організацій і працювала в понад 40 країнах. Вона має ступінь магістра ділового адміністрування в ESMT Berlin і ступінь магістра в галузі управління навколишнім середовищем і природними ресурсами в Бранденбурзькому технологічному університеті.
Андрій Длігач
Насправді список його досягнень тягнеться на десятки пунктів, але ось головні:
Засновник міжнародних агентств Luniter troubleshooting, Headshot brand development, Visense.
Співзасновник Центру економічного відновлення, координатор і ідеолог розробки Національної економічної стратегії України 2030.
Професор бізнес-школи KSE, кафедри міжнародної економіки та маркетингу Київського національного університету імені Тараса Шевченка та запрошений професор LvBS УКУ.
Реалізував більше 2000 проєктів з 1995 року для 7 країн. Написав 9 книг та здійснив 150 публікацій у сфері маркетингу, стратегічного управління, організації бізнесу та міжнародної економіки.
Відзначений як #1 тренер та консультант з маркетингу та стратегічного управління в Україні за професійними рейтингам: Ukrainian Marketing Awards, Trade Master та ін.
Лоран Дюпуш
Свою кар'єру в групі BNP Paribas Group він розпочав у 1993 році, має досвід роботи у різних країнах та сферах банківської діяльності.
До призначення на посаду CEO UKRSIBBANK був керівником регіону Марокко BNP Paribas Group і очолював банк BMCI. Він очолював BNP Paribas в Алжирі з січня 2008 року.
У 2006-2007 роках Лоран входив до наглядової ради UKRSIBBANK і працював над інтеграцією банку до міжнародної групи.
Юлія Холодкова
Керівниця групи Програми корпоративного управління IFC в Центральній Азії.
Юлія Холодкова є досвідченою експерткою з ESG/Корпоративного управління, зокрема, у сферах корпоративного управління, управління ризиками для екології та безпеки, внутрішнього контролю, внутрішнього аудиту, управління ризиками, сімейного бізнесу, управління для МСП, управління для ДП. На своїй нинішній посаді вона керує програмою IFC ESG в Україні та Боснії та Герцеговині.
Юлія приєдналася до IFC у 2007 році як керівник команди Програми корпоративного управління в Центральній Азії та керувала двома етапами Програми протягом 12 років. На цій посаді вона працювала з приватним сектором та урядами країн ЦА для координації зусиль щодо покращення практики корпоративного управління та правового середовища. Юлія надавала консультативну підтримку з питань CG портфельним компаніям IFC та клієнтам інвестиційних каналів у Центральній Азії та Західній Європі.
Джо Вутак
Андрій Гунько
Представник Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Пан Гунько має ступінь Кандидата технічних наук.
Має 5 років досвіду державної служби в ЦОВВ у сфері енергоефективності промислових підприємств та питань зміни клімату.
3 роки координує проект міжнародної технічної допомоги «Найкращі доступні технології та методи управління (НДТМ) для України», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва за дорученням Уряду Німеччини. Проект НДТМ підтримує Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України в реалізації реформи зменшення та контролю рівня промислового забруднення.
Сергій Поровський
Пан Поровський є головним експертом з фінансування та політики енергоефективності Проєкту UNIDO/GEF UKR IEE.
Ірина Папуша
Ірина Папуша закінчила Київський національний економічний університет та отримала ступінь доктора економічних наук, навчалася в Інституті Аспена, пройшла навчання за програмою управління радами в UCGA-INSEAD та програмою корпоративних директорів в UCGI.
Вона має 20-річний досвід роботи на керівних посадах на ринках FMCG та B2B та 6-річний досвід у сфері корпоративного управління. Ірина має великий досвід у сфері корпоративного управління, розробки бізнес-стратегій, побудови ефективних систем управління та корпоративної культури, взаємодії з державними та неурядовими організаціями. Будучи радницею Міністра економічного розвитку і торгівлі України, вона виконувала проект EasyBusiness.
Ірина Папуша є членкинею Наглядової та Консультативної рад українських та європейських компаній. Вона є головою наглядової ради «Нової пошти», членкинею правління Української академії корпоративного управління та голландського фонду OpenDoorUkraine.NL, представницею Торгово-промислової палати України в Нідерландах.
Також Пані Папуша є членкинею Професійної асоціації корпоративного управління, Національного реєстру корпоративних директорів, Бельгійського інституту директорів GUBERNA, ecoDa та Aspen Institute Kyiv.
Олександр Грибан
Має 20-ти річний досвід роботи у фінансовому секторі та у сфері інвестиційного банкінгу. Працював на керівних посадах у провідних інвестиційних організаціях, зокрема Директором інвестиційної компанії Concorde Capital та одним з керівників українського підрозділу Міжнародного фонду прямих інвестицій Amstar.
Банківський досвід включає підписання понад 30 договорів про міжбанківське кредитування на загальну суму більш ніж $300 млн. та розбудову системи фінансового та ризик контроллінгу в українській філії німецького HVB Bank.
Аліна Соколенко
Роберт Адамчик
Член робочої групи експертів Європейської консультативної групи з фінансової звітності, що працюю над Директивою щодо корпоративної звітності щодо сталого розвитку (CSRD) та Платформи ЄС для сталого фінансування.
Олена Маслюківська
Андреас Бекманн
Як регіональний генеральний директор WWF Центральної та Східної Європи, Андреас Бекманн відповідає за керівництво та координацію зусиль WWF, глобальної природоохоронної організації, щоб зберегти живу планету для природи та людей у Центральній та Південно-Східній Європі. «WWF-CEE» прагне зберегти «Зелене серце Європи», включаючи глобально важливі ліси, водно-болотні угіддя та дику природу, а також сприяти довгостроковому сталому місцевому розвитку. Зараз в організації працює близько 200 співробітників WWF Румунії, Болгарії, Угорщини, Словаччини та України, а також Чеської Республіки та Молдови.
Зараз Андреас очолює Комітет глобального партнерства WWF, який контролює корпоративну участь глобальної мережі WWF. Він працював у радах низки організацій, зокрема Чеських і Словацьких фондів екологічного партнерства, Грінпіс Чеської Республіки, Консультативної ради промисловості MBA Бредфордського університету, а також низки організацій WWF.
Юлія Шевчук
Юлія Шевчук — відданий менеджер проектів із понад 20-річним досвідом розробки інфраструктурних проектів у низці секторів, у тому числі реалізацію великих програм для державного сектору. Вона працює з міжнародними донорськими організаціями, такими як Sida, GIZ, ЄС та USAID.
Юлія пропрацювала п’ять років у Київському міському водоканалі, який є найбільшою водопровідною компанією в Україні, на посаді керівника міжнародного відділу та відповідала за понад 20 міжнародних екологічних проектів з різними країнами та організаціями. Пізніше Шевчук продовжила розвиток своєї кар’єри в данській компанії Water Training and Consulting ApS на посаді директора Представницького офісу та брала участь у багатьох екологічних та енергоефективних проектах, які фінансувалися Данією.
Юлія Шевчук приєдналася до Nordic Environment Finance Corporation (NEFCO) у 2007 році та є досвідченим та енергійним головним інвестиційним радником та головою представництва в Україні з вражаючим досвідом управління більш ніж 200 проектами в Україні. Юлія отримала сертифікат Міжнародної федерації інженерів-консультантів FIDIC, а також є сертифікованим менеджером проекту ISO.
Вона орієнтована на результат і має великий досвід розробки та фінансування інфраструктурних проектів в Україні у сфері водопостачання, централізованого теплопостачання, громадських будівель та відновлюваної енергетики.
Валерій Соколенко
Юлія Кириченко
Олександр Сущенко