Проєкти Асоціації

International Sustainability Forum 2022
International Sustainability Forum - щорічний міжнародний форум зі сталого розвитку, який цьогоріч ми провели 6 жовтня 2022. Форум складався із чотирьох дискусійних панелей із провідними експертами, які відповідали на питання: Як державні регулятори можуть забезпечити відновлення? Яким має бути корпоративне управління для подолання глобальних загроз? Як український бізнес може перетворити ризики, пов’язані з війною, на нові можливості фінансування? Чи є шанси на перехід до зеленої економіки шляхом стійкого відновлення в новій геополітичній реальності?

Наша мета - створення регіональної стійкої бізнес-екосистеми для відновлення та розвитку економіки на принципах сталості задля трансформації до зеленої економіки та стійкого громадянського суспільства.

International Sustainability Forum 2022
Ось таким насиченим, корисним, масштабним був International Sustainability Forum 2022, організований Асоціацією експертів із сталого розвитку

Youtube-проєкт
Експертна думка сталого розвитку

Це п’ять серій-програм про ESG критерії, фінансову звітність, «зелену економіку, кредитування, інвестиції та вплив банківського обслуговування на сталий розвиток.


Все для того, щоб в умовах війни малий та середній бізнес почув думку експертів: як вижити і стати сталими?

Серія 1. Як залишатися сталими в умовах війни? ESG цінності
В цій серії ви дізнаєтеся про те, які кроки потрібно зробити в Україні, щоб попри війну, стати на шлях сталості.

Експертна підтримка бізнесу
Sustainability Recovery Facility
Sustainability Recovery Facility стане початком формування партнерської платформи для бізнесу, інвесторів та експертів з метою розвитку потенціалу, консультацій та реалізації конкретних планів як в економічній складовій, так і в соціальній та екологічній, що є основами сталого розвитку.

"Наша мета - відновлення та розвиток бізнесу в умовах війни та післявоєнний період. Формування міжнародно орієнтованої сталої бізнес-системи в Україні, адже нові умови - це надзвичайно важкий виклик", - підкреслює голова Асоціації Аліна Соколенко.

Сфери експертної підтрики для SRF включають кризовий менеджмент, оптимізацію бізнес-процесів, HR та розвиток потенціалу, кризові комунікації та PR, інвестиції та гранти.
Проєкт розвитку та підтримки потенціалу для українського бізнесу, зокрема малого та середнього у воєнний (післявоєнний) період, спрямований на стійкість бізнесу, а саме:

 • надання світовими експертами-практиками інструментів як залишатися сталим в умовах війни, знайти необхідні ресурси та відкрити нові можливості, аби відновити та перезапустити бізнес;
 • зрозуміти, як працюють екологічні, соціальні та управлінські стандарти в умовах війни та післявоєнного періоду;
 • навчання та підтримку бізнесу застосовувати новітні технології, шукати рішення в кризових умовах, залучати міжнародних експертів та партнерів;
 • створення платформи світових методологій та практик, які допоможуть українському бізнесу знайти необхідні ресурси задля відновлення, налагодження та розвитку своєї діяльності.
Дослідження потреб МСБ шляхом проведення опитування на пів тисячі респондентів
Консультації та тренінги від світових експертів. Розвиток потенціалу бізнесу та трансформація бізнес-процесів
Залучення грантів та інвестицій для бізнесу, який найбільше постраждав від війни
International Sustainability Forum 2021
International Sustainability Forum - це перший міжнародний освітній форум зі сталості в Україні, який ми провели 17-18 червня 2021року. Подія об’єднала учасників із 7 країн і зібрала мільйонне висвітлення

Мета форуму – підвищити обізнаність щодо сталості, долучитися до формування культури сталого розвитку та сприяння розвитку зеленої економіки. Адже формування культури сталого розвитку в Україні є актуальною темою через постійне зростання зацікавленості до вирішення глобальних викликів у різних галузях: агро, IT, енергетика, роздрібна торгівля, індустрія розвитку, хімічна та навіть креативна. Саме тому ми започаткували щорічний міжнародний захід з акцентом на освіту та практичні бізнес-кейси.

International Sustainability Forum 2021
17-18 червня 2021 року ми провели перший міжнародний освітній форум зі сталого розвитку, який зібрав 17 міжнародних та українських експертів, 17 кращих кейсів українського бізнесу та 1 000 учасників з 7 країн світу.

Серія вебінарів
ECA Sustainability Community of Practice
У вересні 2020 року AVgroup, Асоціація експертів зі сталого розвитку (ASDE) та Нідерландський банк розвитку (FMO) запустили серію вебінарів про сталий розвиток в агробізнесі.

Метою проекту було поширення знань про найкращі ESG-практики та підвищення доступності зеленого фінансування з урахуванням потреб регіонального агробізнесу країн Східної Європи та Центральної Азії.
Освітній онлайн-кемп
Sustainable CreaCamp
Sustainability comes from flexibility

27-29 вересня відбувся освітній онлайн-кемп зі сталого розвитку для представників креативних та культурних індустрій з Німеччини та України Представники 6 сфер ККІ отримали знання про те як впровадити соціальну та екологічну складову сталого розвитку і їхню справу.


Партнер проєкту - Kultur Aktiv. Проєкт реалізовано в рамках програми «Культура для змін» за підтримки Українського культурного фонду (Київ, Україна) та Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) (Берлін, Німеччина).

Навчання
ISBA - незалежний міжнародний інноваційний освітній центр, який працює в країнах Європи та Центральної Азії. Місія академії - впровадження сталого розвитку через освіту, навчання і практику.

Напрямки навчання:

 • Сталі бізнес стратегії
 • Сталі фінанси
 • ESG бізнес моделі
 • Зміна клімату
 • Agro sustainability
 • Права людини
 • Ланцюги поставок
 • Циркулярна економіка
 • Діджиталізація
 • PR та репутаційний менеджмент
 • Креативна економіка
 • Транспортна безпека і здоров'я працівників
 • Захист і добробут тварин
 • Дизайн-мислення
 • Соціальний менеджмент і взаємодія зі стейкхолдерами
Контакти 
info.asde@org.ua
вул. Борисоглібська, 16-А
Київ, 04070
067 354 66 98
Головне
 • Про нас
 • StandWithUkraine
 • Фонд сталості
Підписатись на новини компанії