АSDE та Альянс кругової економіки об’єднують зусилля, щоб запропонувати послуги в контексті економіки кругового циклу.

Ми раді повідомити, що 23 травня 2022 року Асоціація експертів зі сталого розвитку (ASDE) та Альянс кругової економіки (CEA) підписали меморандум про взаєморозуміння.
Альянс кругової економіки
Альянс кругової економіки – це віддана і орієнтована на знання організація, яка зосереджена виключно на тому, щоб прокласти шлях до плавного переходу до економіки кругового циклу. Вони перетворюють теорію на практику, забезпечуючи глобальну робочу силу знаннями та навичками на основі досліджень щодо переходу до циркулярної економіки.

Голова АSDE Аліна Соколенко коментує:
«Працюючи разом, ми сприятиме усвідомленню важливої ролі, яку відіграють відповідальні інвестиції, підприємництво, інновації та технологічний менеджмент у формуванні циркулярної економіки»

Христос Папакіріаку, директор Альянсу кругової економіки, наголосив:
«У рамках нашого партнерства ми прагнемо зосередитися на спільному створенні інноваційних рішень та наданні консалтингових проектів як засобу підтримки цифрової трансформації державних і приватних структур, які відповідають принципам циркулярної економіки та цілям сталого розвитку ООН. Крім того, ми будемо співпрацювати над дослідницькими пропозиціями та надавати відповідні послуги для розвитку бізнесу в рамках проекту «Фонд сталого розвитку»»
Про Sustainability Recovery Facility
Нагадаємо, АSDE запустила проєкт «Sustainability Recovery Facility», метою якого є надання бізнесу України консультації з метою швидкого відновлення після втрат під час активних бойових дій. Проєкт також включає проведення дослідження про актуальні потреби українського бізнесу.


Контакти 
info.asde@org.ua
вул. Борисоглібська, 16-А
Київ, 04070
067 354 66 98
Головне
  • Про нас
  • StandWithUkraine
  • Фонд сталості
Підписатись на новини компанії