ASDE долучилася до Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України

Асоціація експертів зі сталого розвитку долучилася до Коаліції бізнес спільнот, що ініційована CEO Club Ukraine, Бізнес-спільнотою Board, Спілкою Українських Підприємців і Торгово-промисловою палатою України.

Організації уклали Меморандум про ключові принципи післявоєнної економічної політики. Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України згуртувала бізнес-лідерів та експертів у пошуку кращих шляхів відновлення та розвитку країни після війни. 

Президент Торгово-промислової палати Геннадій Чижиков прокоментував:
«Для відновлення економіки потрібна масштабна дерегуляція, інвестиції, великі трудові ресурси, надзвичайна підприємницька активність. Відбудова та відродження української економіки неможливі на традиційних основах в цілому невільної економіки (130 місце у світовому рейтингу економічної свободи)».

«Перетворення України на топ-економіку Європи, «східноєвропейського тигра», можливе», - прокоментував об’єднання Чижиков у себе на сторінці Фейсбук.

Голова Асоціації експертів зі сталого розвитку Аліна Соколенко зазначила:
«В Україні Асоціація експертів зі сталого бізнесу запускає проект на підтримку бізнесу і становлення економіки країни - Фонд Сталого Розвитку. Наша мета - перезапуск бізнесу в умовах війни та післявоєнного періоду.

Фонд Сталості - це підтримка бізнес управлінців від світових практиків, надання інструментів бізнесу як залишатися сталими в умовах війни, як знайти необхідні ресурси та відкрити нові можливості, аби відновити та перезапустити бізнес.

Саме тому ми маємо бажання та інтерес долучитися до діяльності Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України і бачимо нашу ефективну співпрацю задля нашої економіки, нашої країни та нашого бізнесу».

Про подальші кроки у співпраці та спільні проєкти будемо повідомляти згодом.

Контакти 
info.asde@org.ua
вул. Борисоглібська, 16-А
Київ, 04070
067 354 66 98
Головне
  • Про нас
  • StandWithUkraine
  • Фонд сталості
Підписатись на новини компанії