ASDE та Асоціація підприємств промислової автоматизації України об’єдналися задля діджиталізації сталого розвитку

30 травня 2022 року Асоціація експертів зі сталого розвитку та Асоціація підприємств промислової автоматизації України підписали меморандум про співпрацю.

Під час онлайн-зустрічі Голова АSDE Аліна Соколенко прокоментувала встановлене Меморандумом партнерство:
«Я бачу хорошу колаборацію наших організацій в частині діджиталізації, як сталої складової, яка проникла на всі рівні життя та економіку. Ми також бачимо цифрові технології, автоматизацію та ІТ, що вже торкнулися сфери міської інфраструктури (Smart City), освіти (навчання в он-лайні), охорони здоров’я (е-малятко, електронні лікарняні), тощо.

 До спектра технологій додались також інші – нано, біо, нові енергоефективні технології. Тому цей досвід Асоціації підприємств промислової автоматизації України ми включимо в наші проєкти, які спрямовані на відновлення та сталий розвиток бізнесу, зокрема». 

Олександр Юрчак, генеральний директор Асоціації промислової автоматизації України зазначає:
«Наша Асоціація, в рамках розвитку українськоої Індустрії 4.0, переходить на позиції ЄС в просуванні подвійного цифрового та зеленого переходу промисловців. Цю синергію ми виробляємо в експертних групах на платформі Industry4Ukraine, де створений комітет “Стала індустрія”, - зазначив Юрчак. - Всі ці напрацювання та досвід можуть слугувати бізнесу під час проведення консультацій в проєкті «Фонд Сталості» при ASDE», - підкреслив Олександр Юрчак, додавши, що це дише один з проєктів, де вже зараз дві Асоціації можуть об’єднатися задля відновлення економіки України.
Про АППАУ та Фонд Сталості
Зазначимо,  Асоціації промислової автоматизації України наразі систематизує основні потреби бізнесу: умови переїзду, фінансова підтримка, співпраця з європейським бізнесом, стимулювання внутрішнього попиту на продукцію, нові ланцюги постачання сировини та продукції.

Нагадаємо, АSDE запустила проєкт «Фонд Сталості», мета якого надати бізнесу України консультації з метою швидкого відновлення після втрат під час активних бойових дій. Проєкт також включає проведення дослідження про актуальні потреби бізнесу України.

Контакти 
info.asde@org.ua
вул. Борисоглібська, 16-А
Київ, 04070
067 354 66 98
Головне
  • Про нас
  • StandWithUkraine
  • Фонд сталості
Підписатись на новини компанії